RESULTS
  1. Saturday Junior Comp

    SATURDAY Junior Comp

     

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 Jamere Arneson 3                
    2 Leroy Rettenmeier 3                
    3 Taylor Worthington 3                
    4 Vander jones 1                
    5 Kori tasker 4                
    6 Billy blair 2                
    7 kai cusack 2                
    8 riviere youl 4              
    9                    
    10                    
                         

     

  2. Saturday GREEN BALL LEAGUE

    Saturday green ball 10.30am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 Jonah Wentzel 5 0 0           5
    2 Timmy Packer 4 0 0           4
    3 Stephanie Korf 0 0 0           0
    4 Luka Biggin-Johnstone 0 0 0           0
    5 Eva Priestley 2 4 5           11
    6 Eva Salmon 3 5 4           12
    7 Marley 2 0 0           2
    8 Maggie 2 0 0          
    9                    
    10                    
                         

     

  3. Saturday ORANGE BALL LEAUGE

    Saturday orange ball 9am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 Thomas Ferreira 0 5 0 0         5
    2 Tash korff 0 0 0 0         0
    3 Archi Topham 0 0 0 0         0
    4 Zac Critchlow 5 4 5 5         19
    5 Josh 0 0 0 0         0
    6 Tom Topham 0 0 0 0         0
    7 Dexter Campbell 0 3 0 0         3
    8                    
                         

     

  4. Saturday RED BALL LEAGUE

    Saturday red ball 8am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Result
    1 Callum Kirkpatrik 0 5 0             5
    2 Benny Jolliffe 0 4 5             9
    3 Josh M Caffrey 0 0 0             0
    4                      
    5                      
    6                      
    7                      
    8                      
    9                      
    10                      

     

  5. FRIDAY LADIES COMP

    FRIDAY Ladies LEAGUE 9.30am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Result
    1

    Bettina/Jan

    2.5 3 3 3 3           14.5
    2

    Helen/Kelie

    2.5 1 2 3 2           10.5
    3

    Brooke/Annie

    2.5 3 3 0 3           11.5
    4

    Ava/Carrol

    1 0 2 3 1           7
    5

    Lucy/Brigitta

    1 3 3 0 0           7
    6

    Yvone/ Annie

    0 0 2 0             2
    7

     

                         
    8

     

                         
    9

     

                         
    10

     

                         
                             

     

  6. WEDNESDAY FAST COMP

    WEDNESDAY  COMP

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 David 5                
    2 Joel 4                
    3 Paul 3                
    4 Fabio 2                
    5 Scott 1                
    6 Alex 1                
    7 Ben 1                
    8 Matt 1                
    9 Josh 1                
                         

    1point for each match played

    2points for winning doubles

    3 points for winnning singles

Cnr Tennyson and Carlyle Streets
Byron Bay, NSW 2481
info@byronbaytennis.com
BYRON BAY TENNIS CENTRE
© 2012 Byron Bay Tennis Centre, Designed by C2P