RESULTS
  1. MONDAY DOUBLES COMP 6.30pm

    MONDAY DIVISION 1 DOUBLES


    Andrew S

    2

    2

    2.5

    0

     

     

     

     

     

     

    Birgitta R

    0

    0

    2

    2

     

     

     

     

     

     

    Darryl M

    2

    4

    3.5

    0

     

     

     

     

     

     

    Derek W

    0

    3

    4

    4

     

     

     

     

     

     

    Evan M

    1.5

    2

    0

    4

     

     

     

     

     

     

    Jeremy C

    0

    2

    3

    1.5

     

     

     

     

     

     

    Jody.

    0

    2

    4

    3.5

     

     

     

     

     

     

    John. R

    2.5

    3

    2

    1

     

     

     

     

     

     

    Luko.H

    4

    0

    4

    4

     

     

     

     

     

     

    Matt L

    0

    2

    4

    0

     

     

     

     

     

     

    Matty K

    0

    2

    2.5

    0

     

     

     

     

     

     

    Mellissa B

    0

    2

    4

    1.5

     

     

     

     

     

     

    Micka E

    0

    0

    2

    1

     

     

     

     

     

     

    Murray w

    0

    2

    2.5

    2

     

     

     

     

     

     

    Pete B

    4

    0

    1.5

    1

     

     

     

     

     

     

    Pete M

    0

    0

    0

    3

     

     

     

     

     

     

    Rob W

    0

    4

    0

    2.5

     

     

     

     

     

     

    Steve G

    0

    0

    2

    3

     

     

     

     

     

     

    Tristan S

    2.5

    2

    0

    3

     

     

     

     

     

     

    Volker K

    3

    0

    0

    0

     

     

     

     

     

     

    Matt F

    0

    0

    2

    0

     

     

     

     

     

     

    Julio M

    0

    0

    2

    0

     

     

     

     

     

     

    Bettina

    0

    0

    0

    2.5

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  2. Saturday GREEN BALL LEAGUE

    Saturday green ball 10.30am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 Jonah Wentzel 5 0 0           5
    2 Timmy Packer 4 0 0           4
    3 Stephanie Korf 0 0 0           0
    4 Luka Biggin-Johnstone 0 0 0           0
    5 Eva Priestley 2 4 5           11
    6 Eva Salmon 3 5 4           12
    7 Marley 2 0 0           2
    8 Maggie 2 0 0          
    9                    
    10                    
                         

     

  3. Saturday ORANGE BALL LEAUGE

    Saturday orange ball 9am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 Thomas Ferreira 0 5 0 0         5
    2 Tash korff 0 0 0 0         0
    3 Archi Topham 0 0 0 0         0
    4 Zac Critchlow 5 4 5 5         19
    5 Josh 0 0 0 0         0
    6 Tom Topham 0 0 0 0         0
    7 Dexter Campbell 0 3 0 0         3
    8                    
                         

     

  4. Saturday RED BALL LEAGUE

    Saturday red ball 8am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Result
    1 Callum Kirkpatrik 0 5 0             5
    2 Benny Jolliffe 0 4 5             9
    3 Josh M Caffrey 0 0 0             0
    4                      
    5                      
    6                      
    7                      
    8                      
    9                      
    10                      

     

  5. FRIDAY LADIES COMP

    FRIDAY Ladies LEAGUE 9.30am

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Result
    1

    Bettina/Jan

    2.5 3 3 3 3           14.5
    2

    Helen/Kelie

    2.5 1 2 3 2           10.5
    3

    Brooke/Annie

    2.5 3 3 0 3           11.5
    4

    Ava/Carrol

    1 0 2 3 1           7
    5

    Lucy/Brigitta

    1 3 3 0 0           7
    6

    Yvone/ Annie

    0 0 2 0             2
    7

     

                         
    8

     

                         
    9

     

                         
    10

     

                         
                             

     

  6. WEDNESDAY FAST COMP

    WEDNESDAY  COMP

    No. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 Result
    1 David 5                
    2 Joel 4                
    3 Paul 3                
    4 Fabio 2                
    5 Scott 1                
    6 Alex 1                
    7 Ben 1                
    8 Matt 1                
    9 Josh 1                
                         

    1point for each match played

    2points for winning doubles

    3 points for winnning singles

Cnr Tennyson and Carlyle Streets
Byron Bay, NSW 2481
info@byronbaytennis.com
BYRON BAY TENNIS CENTRE
© 2012 Byron Bay Tennis Centre, Designed by C2P